answersLogoWhite

0

23

User Avatar

Wiki User

12y ago

What else can I help you with?

Related Questions

If 3 servings of maccaroni and cheese cost 0.99 how much will it cost to serve 200 people?

If all 210 people are eating exactly 1 serving, it will cost around 6,930 cents or $69.


How much does it cost for a laser tag party with 10 people?

Some simple ones cost about £30. Don't get these. They don't always work and you need two to play. Buy a lazer gun pack for about £175. This includes 3 state-of-the-art lazer guns and sights with 10 free batteries. (Each gun needs either 3 batteries or a charger to work.) Now just find a place to hold it. I will let you think about that one...


How much does breakfast at a restaurant cost?

About 40 dollars for 3 people


How much money do you cost on food a weekly?

about $150 for 3 people.


How do you get the red brick next to the prisoners in star wars the clone wars 3?

You have to defeat Fart Lazer [Dark Lazer]


How much does snacks cost for 6 people?

the cheapest is like $3 to $6 for 6 people


If 3 servings of macaroni and cheese cost 0.99 how much will it cost to serve 210 people?

1000000000000000000000000000000000000000000000000000000


How much does it cost for 3 people to go to six flags over Georgia?

about $50


How much does it cost to buy 3 yo-yos that cost 0.89 apiece?

How much does it cost to buy 3 yo-yos that cost $0.89 apiece?


How much does 4 tickets cost at funplex?

it cost 40 for 1 person 80 for 2 120 for 3 160 for 4 people


How much do 3 tickets to Disneyland cost?

How much dose a 3 day ticket to Disneyland cost


How much are Jonas Brother's tickets for 3 people?

Tickets, on average, are about $50, so 50 x 3 = 150. The 3 tickets will cost you about $150.