It would cost 4p + 3s units of currency where p is the cost of 1 pound of pebbles and s is the cost of 1 pound of black sand.
1.50 per square foot
It would cost 15 pounds. Sometimes 5 pounds. Hope that helped.
1.75 pounds of pepperoni would cost $4.48 (1.75 pounds * $2.56 per pound).
Apples/Cost = 12/6 = 2 So 3 pounds of apples would cost 3/2 = 1.5 units.
used to cost 40 pounds no it would cost less
The cost of 200 pounds in America would depend on what you are purchasing. If you are referring to 200 pounds of a product, you would need to know the price per pound to calculate the total cost. If you are asking about exchanging British pounds to US dollars, the conversion rate would determine the cost in American currency.
please can it cost only 30.00 pounds
it would maybe cost 33 pounds a month
169 pounds
About 122,000 pounds
about 50 pounds
it would cost around 1.26 million dollars for that much gold