answersLogoWhite

0

It would cost 4p + 3s units of currency where p is the cost of 1 pound of pebbles and s is the cost of 1 pound of black sand.

User Avatar

Wiki User

7y ago

What else can I help you with?

Related Questions

The total cost to install the pebbles was 325.00 about how much do the pebbles cost per square foot?

1.50 per square foot


How much would it cost for radio time?

It would cost 15 pounds. Sometimes 5 pounds. Hope that helped.


How much would 1 and 3 quarter pounds of pepperoni if 1 lb cost 2.56?

1.75 pounds of pepperoni would cost $4.48 (1.75 pounds * $2.56 per pound).


How much would 3 pounds of apples cost if 12 pounds cost 6?

Apples/Cost = 12/6 = 2 So 3 pounds of apples would cost 3/2 = 1.5 units.


How much does the force unleashed cost?

used to cost 40 pounds no it would cost less


If 100 cost and pound what is the cost of one?

If the total cost is 100 pounds, then the cost of one unit would be 100 pounds divided by the quantity of units. If you're referring to just one unit, then the cost of one unit is 100 pounds.


How much does 200 pounds cost in America?

The cost of 200 pounds in America would depend on what you are purchasing. If you are referring to 200 pounds of a product, you would need to know the price per pound to calculate the total cost. If you are asking about exchanging British pounds to US dollars, the conversion rate would determine the cost in American currency.


How much money would it cost to get a tail?

please can it cost only 30.00 pounds


How much would food cost monthly for a family of three?

it would maybe cost 33 pounds a month


How much would a fully functional sonic screwdriver theoretically cost in pounds?

About 122,000 pounds


If 9 ties costst 117 pounds how much would 13 cost?

169 pounds


How much would a single bed cost?

about 50 pounds