What is the weight of it at 2 pound ?
1.99 per oz
800
18$ per ounce.
$69 per oz
2 lb = 32.0000 oz
it cost $10
Weight in oz of bar x current market value per oz
how much is silver per oz?
10000000 dollars
4.1 OZ
It depends on how much the flour costs. 8 lb 4 oz is 8.25 pounds, so the cost is 8.25 x cost per pound.
To calculate the cost of 44 oz of formula milk per day for a month, you'll first need to know the price per ounce of the formula. For example, if the formula costs $0.25 per ounce, then 44 oz would cost $11 per day. Over a 30-day month, that would total $330. Adjust the calculations based on the actual price per ounce of the formula you have.