answersLogoWhite

0

The answer depends on how many pounds of nuts are purchased. And since you have not bothered to share that crucial bit of information, I cannot provide a more useful answer.

User Avatar

Wiki User

10y ago

What else can I help you with?

Related Questions

What is average cost of super computer?

about 500 pound


What is the cost for a male to have a tummy tuck?

500 pound


Does a pound butter really cost 500 dollars in Sweden?

No


How much does a teaspoon of sugar cost?

In calories it cost: 16 calories, or about 1.5 minutes jogging for a 150 pound person. In dollars and cents: divide the cost of a 5 pound bag of sugar in your grocery store by 500. (There are approx 500 teaspoons in a 5 pound bag of sugar.)


Can a bank order a 500 bill from the us treasury for a customer?

No. Although the $500 bill remains legal tender, the largest bill still in circulation in the United States is a $100 bill. You could purchase a $500 bill as a collectible item from a coin/currency dealer, but it would cost you more than $500.


How much does a pet dog cost?

it costs $200 - $500 to buy pets from the pound + vet bills!!!!!!!!!!!!


What was the Magi's gift to baby Jesus worth?

Gold was probably worth the same or more then it does now, but the frankincense and myrrh probably reached its peak price during the time Jesus was around. Frankincense would have cost $500 per pound and myrrh would have cost $4,000 per pound. Gold was probably worth the same or more then it does now, but the frankincense and myrrh probably reached its peak price during the time Jesus was around. Frankincense would have cost $500 per pound and myrrh would have cost $4,000 per pound.


What is the equivalent of 500 grams in pound?

No. One pound equates to about 453.6 grams.


How much does half of a pound cost?

about $50 <-- Idk wtf who ever answered this is smoking. But you won't get near a half pound with 50 bucks. Hell an 8th of dank costs me $60. I got a quarter of a pound for around 500. You do the math.


How much does the ipods cost today in Egypt?

it costs 500 pound when it is from game valley in nasr city or radiosahck just buy it it is awesome


How much is a pound of mistletoe?

$500


What is the cost per pound of beryllium?

The cost of beryllium can vary depending on the supplier and quantity purchased. On average, the cost per pound of beryllium is around $500-$700. Specialty grades or forms of beryllium can be more expensive.