answersLogoWhite

0

Immense Penis

User Avatar

Wiki User

11y ago

What else can I help you with?

Related Questions

What blade to saw particle board?

A carbide blade with large teeth about 3 per inch.


How much does pine wood cost per square inch?

i9t cost £453.00 pounds to but per square inch. i9t cost £453.00 pounds to but per square inch.


How much does something cost per square inch?

How much some costs per square inch depends on the product. Tile for example, can cost up to 3 dollars per square inch.


How much does a four inch by four inch board cost?

4x4 is a POST, not a board. In Canada a common fir 4x4 is around $8.


What is the average number of bacteria per square inch on a cutting board?

200


What are stock size of particle board?

Particle board is typically manufactured in sheets that come in standard sizes such as 4 feet by 8 feet (48 inches by 96 inches). Thickness can vary depending on the application, with common options being 1/2 inch, 3/4 inch, and 1 inch. Custom sizes may also be available depending on the manufacturer.


How many square foot in 200 board foot?

Oh, dude, let me break it down for you. So, one board foot is equal to one square foot of lumber that's one inch thick. If you have 200 board feet, that's like having a stack of wood that's 200 square feet in area and one inch thick. So, the answer is 200 square feet. Easy peasy!


What is the average cost per square foot or an addition in mass?

The cost of construction per square foot is the same as the cost of an automobile per inch of length.


How many square feet in a board 6 inch wide by 16 feet long?

8 square feet.


If a seven inch pizza cost 4.00 and the price of the 14 inch is proportional to the cost of the seven inch how much would the fourteen inch pizza cost?

The area of the pizza inceases as the square of the radius (or diameter). Assuming the thickness remains the same, then the volume also increases as the square of the radius. So, double radius implies quadruple area implies quadruple cost.


How much does quartz cost per gram?

Quartz is not generally sold by weight, it is sold by square foot or square inch.


At 30 dollars a square inch what is the cost of 13 inches x 17 inches?

The cost of something that is 13 in x 17 in, or 221 square inches, is $6,630.