1 billion dollars
The fuel for single eninge planes costs around $5 a gallon.
A nail costs 0.05
Costs 70p
A ounce of gold costs 500dollars
it costs about £600
ten billion dollars
The fuel for single eninge planes costs around $5 a gallon.
1000000
1000000
it costs $1,000,000 to fly from the us to switerland it costs $1,000,000 to fly from the us to switerland
1000000
Yes, and a lot of people do. How much it will cost to maintain depends on the plane you get - in general, the fancier or more powerful a plane is, the more it costs to maintain.
it costs 12000 pounds to build 1 spitfire plane . britain built lot of them imagine how much they cared about their country and people .
1000000 dollars
You've already provided the price in the question: 100 million (dollars, euros, pounds, etc.)
It cost as much as it costs to install cement. Ken It cost as much as it costs to install cement. Ken
It normally costs $500 per person. But in holly days it could even cost doble but what really matters is what type the airplane is