$12,000 the K stands for $1,000, so when people say 9k it means 9,000 10k-10,000 65k-65,000 and so on
Chat with our AI personalities
4 hours and 20 minutes + k*12 hours where k is an integer.
12*1/4 = 3 whole units - whatever they are!
k to 12 is a new curriculum for Filipino skill,to be globally competitive!
If each arrow is $2.09, then 12 arrows cost 12 * 2.09 = 25.08
3,000