18 cans @ $8 per can = 18*8 dollars = 144 dollars
You work for 312.5 hours.
0.041
The exact answer depends on the amount of hours you work per day, and the amount of days you work per month, but it will work out as approximately 1,500 dollars per month.
The unit cost would be (12 dollars) / (150 pound) = 0.08 dollars per pound, or could word it as $0.08 per pound, or 8 cents per pound.
usually about 8 dollars per person. :)
Usually about 8 dollars per person, or for a family of five, around 40 dollars.
2.8
18 cans @ $8 per can = 18*8 dollars = 144 dollars
The GNP of Argentina is 300 dollars. The GNP per capita in Argentina is 8 dollars.
28 dollars an hour is equivalent to 224 dollars per 8-hour work day, 1120 dollars per 40-hour work week, 4480 dollars per month, or 58240 dollars per year (52 weeks).
You work for 312.5 hours.
8 dollars per hr
According To Wikipedia, it was 1,269 billion dollars, or 1,880 dollars per person.
0.041
It is 7 dollars per person on Monday-Friday and 8 dollors on Saturday-Sunday
The cost per person varies for the number of people riding. For three people it costs something like 15 dollars per person. For two people 20 dollars. For one person 25 dollars.