0
Anonymous
Chat with our AI personalities
it would cost 40,000.00
It's 4.50 a sq ft plus materials
$20 per yard would be $2.22 per sq ft.
$6.00 sqft
Divide cost by 60. Then you know what 1 ft will cost you. Multiply by 80 and you have your answer.