R132.00
Chat with our AI personalities
8 x 16.50 = $132 Simple math.
The cost of 2 dozen oranges in 2009 varied between different vendors. On average, the cost was between $7 and $8.
about four dollars
A dozen = 12 and 8*12 = 96
7.5 is 5/8 of 12 which is a dozen