Chat with our AI personalities
there will be a gain of 16.562 percent.
2y+3y=$31 3x+2y=$29
You would call your local water company to find out the amount. Cost is usually based on the amount of water you use each month.
article 7073
You multiply the unit cost by the number of units. The product of y and 4 is 4y.