Chat with our AI personalities
Apple = $0.50 Banana = $0.35 Orange = $0.25
blue i my opioon is better
the answer is 0.47
An apple costs 2 cents more than an orange. 3a + 2o = 2a + 3o + 2 a = o + 2
Apple to Apple is like against. Apple with Apple would be together. That makes no sense. Sorry!