$3.75-
$1.25
+$ 1.25
+$1.25
-------------------------
$3.74
three dollars seventy-five
49.80
$45
nothing, you're making the quilts. or, time and effort, you've paid for the materials theres1.64yards in each quilt so the cost of the material in each quilt is 7.97
0.1714
3.79*2=7.58 10.00 - 7.58 = 2.42 answer.
If Janet bought five books at the school book fair and each cost 20 cents, she would have to pay $1 total. If she paid with a $20 bill, she would get $19 back in change.
If Isabel bought three hard cover books at the book store if each hard cover book cost 4.90 and she paid with a twenty bill she would get 5.30 back in change.
Cost of books: 8 times 7.80 = 62.40
Each bottle cost 14.6 cents
If Janet bought five books at the schools book fair and each book cost 0.20 and she paid with 20 dollar bill she would get 19 dollars back.
I bought mine for 3.99$ each.
i bought my pet squirrels for 200 us dollars each.
$200-700 dollars or even a little more depending on the condition of the books and how many books you need exactly. But the books can be bought with cadet pay.
0.45
it would depend if you bought all the books in hardback that you could it would cost about $422 to buy it in the u.s in hardback and it would cost about $217 to buy them in paperback in the u.s. It would cost about $431 to buy them in Canada in hardback and it would cost about $214 to buy them in Canada in paperback. No, It would cost around $20-$30 each in hardcover in the U.S.! And for paperback $10-$15 each in the U.S.! Seriously, to the answer right above me.There are 37 books, including manga and super edition and all that.No way, would it ever cost the less.
$12.00 it's quite easy actually! :D
apple = 0.45 each orange = 0.60 each