0.25 times
1
1 gal = 4 qt
the price for 1 person then multiply that by 4. i think
Six times
4 1/4 to 4 1/2 quarts (4L)
If you buy tickets there for 1 day about $160
Numbers that go into 4 are: 1,2, and 4
9.375 times.
1, 2 and 4.
1
1/4 of 16 = 4
1 can go into 9 and 5. 1 and 2 can go into 2 and 4.