answersLogoWhite

0

If the all cost the same, then the answer is 18.40

User Avatar

Wiki User

7y ago

What else can I help you with?

Related Questions

If 16 key chains cost 19.68 then 25 key chains cost?

One will cost 1.23 and so 25 times 1.23 = 30.75


What are the release dates for JAG - 1995 Chains of Command 3-16?

JAG - 1995 Chains of Command 3-16 was released on: USA: 3 March 1998


What are the ratings and certificates for Women in Chains - 1972 TV?

Women in Chains - 1972 TV is rated/received certificates of: Iceland:16


If 16 bananas cost 2.40how much would one cost?

One would cost 2.40/16 = 0.15


How many pounds in 16 ounces when cost is 1.29?

1 pound = 16 ounces no matter what the cost is.


When was Sarah's Key created?

Sarah's Key was created on 2010-09-16.


How can you figure out the cost per square foot of a 16 x 16 tile?

16" x 16" = (4/3 ft) x (4/3 ft) = 16/9 square footMultiply the cost of one tile by (9/16) = 0.5625to get the cost per square foot.


What are the ratings and certificates for Law and Order - 1990 Cost of Capital 16-16?

Law and Order - 1990 Cost of Capital 16-16 is rated/received certificates of: USA:TV-14


When was Rebecca Key born?

Rebecca Key was born on December 16, 1977, in UK.


What is the cost of a passport to enter the Bahamas?

If you are 16 or older, the cost for a passport card is $30, and a book is $110. If you are under 16, the cost is $15 for a card and $80 for a book.


When was Key Largo - film - created?

Key Largo - film - was created on 1948-07-16.


If 16 bananas cost 2.40 how much would 20 cost?

The cost per banana is $2.40 divided by 16 = 15 cents each. So 20 would cost $3.00.Another way to calculate this is that 20 is 4 more than 16, and so would cost 1/4 as much as another 16, giving $2.40 + 0.60 = $3.00.