answersLogoWhite

0

I assume "25.00 per unit" refers to the price or value. If you multiply the number of units per day times the value per unit, you will get the value per day.

User Avatar

Wiki User

8y ago

Still curious? Ask our experts.

Chat with our AI personalities

DevinDevin
I've poured enough drinks to know that people don't always want advice—they just want to talk.
Chat with Devin
ProfessorProfessor
I will give you the most educated answer.
Chat with Professor
BlakeBlake
As your older brother, I've been where you are—maybe not exactly, but close enough.
Chat with Blake
More answers

250.00 per day

User Avatar

Wiki User

8y ago
User Avatar

250.00 per day.

User Avatar

Wiki User

8y ago
User Avatar

Add your answer:

Earn +20 pts
Q: What is 10 units per day at 25.00 per unit?
Write your answer...
Submit
Still have questions?
magnify glass
imp