Slightly more than regular apples.
20 cents per apple
Each apple costs 0.75
In the 1000s
1p
an apple costs between 8p and 60p each
An apple is a living thing so it is organic.
how much does a 6 pounds of apples cost
A delicious Fuji apple cost me HK$1.90
90$
problaby $15p
$129
$600