No. Only the 8 Five Dollar Footlongs at Subway are $5. Other Subs that are not on the $5 Footlong Menu are a higher price. For the list of $5 Footlongs, Go to Subway.com.
5 dollars because hes a girl........5 DOLLAR FOOT LONG
it cost 5 dollars
A 6ft sandwich will cost anywhere from $3 to $6. If you get one of their eight five dollar foot longs, its' five dollars. Any other foot long will be $5 to $8.
500.00 US Dollars
5 to 6 dollars
Approximalty 5-6 dollars per square foot (no bevel on edge)
in texas is about 5 dollars per cubic foot plus labor last time i did it it was it was 600 dollar for a 30 feet long 12in width and 12in deep footing.
$3 dollars per square foot labor $1 dollars average material cost per square foot Add for hourly labor costs for sub floor prep work $4 - $5 dollars average cost for labor and materials 20% - 40% average profit margin, varies with workforce wages
Its in your question! BECAUSE ITS 5 FREAKING DOLLARS. ITS LIKE GETTING A 5 DOLLAR HOOKER.
As 5 pens cost Y Dollars', 1 pen' price is Y/5. Then, X pens will cost: XY/5$
Cherry laminate flooring costs about 5 to 6 dollars per square foot for a DIY project. For a professional to install, it costs 8 to 9 dollars per square foot.
$3 dollars per square foot labor $1 dollars average material cost per square foot Add for hourly labor costs for sub floor prep work $4 - $5 dollars average cost for labor and materials 20% - 40% average profit margin, varies with workforce wages