As 5 pens cost Y Dollars', 1 pen' price is Y/5.
Then, X pens will cost: XY/5$
One pen cost 4.05 and so two pens cost 2*4.05 = 8.1 Rs
It is 9.20 dollars per toy.
If a boy lost 5 pens every day he went to school, how many pens has he gained after 4 days?
20 quarters are in 5 dollars
$5,000,000 (5 million dollars)
One pen cost 4.05 and so two pens cost 2*4.05 = 8.1 Rs
5
15 pens. 5 pencils.
There are many things in the world that be sold for 5 million dollars, including houses. Boats and planes may also cost 5 million dollars.
3b + r = 20 20/4=5 5x3=15 blue pens 5x1= 5 red pens
5 were purple
it cost 5 dollars
is is just a conjugation of being the more correct saying would be: the cost is 5 dollars.
5 dollars
thousands of dollars!!! they can cost up to 15,000 dollars but it depends on the size of the cake. One cupcake can cost up to 5 dollars. one pastry can cost up to 3 dollars.
5-9 Pokemon cards and 9 dollars
5 pens for 38.99 is the better deal.