answersLogoWhite

0

I tried to reduce weight and i reduced 4 kgs just in 4 days. I only drank chocolate milk and water for 4 days! I didn't eat anything or drink anything other than chocolate milk and water.

Hope this info helped :)

User Avatar

Wiki User

14y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How many times a day does a manatee eat?

eat up to 9% of its body weight (approx 50 kg) per day


What is per kg price of copper?

Copper prices moved up by 0.83 per cent to Rs 377.30 per kg


Where is a chart that converts price per pound to price per kilogram?

Use any chart that converts kilograms to pounds. Then take the price per lb, look it up in the kilogram side and the value in the pound side is the price per kg. eg £3.25 per lb: Convert 3.25 kg to lb: 3.25 kg ≈ 7.17 lb → £3.25 per lb is (approx) £7.17 per kg


How much garbage does the average American create a day?

According to the Environmental Protection Agency, the average American produces about 4.4 pounds (2 kg) of garbage a day, or a total of 29 pounds (13 kg) per week and 1,600 pounds (726 kg) a year. This only takes into consideration the average household member and does not count industrial waste or commercial trash.


Price of copper per kilogram?

The price of copper can vary based on market conditions and demand, but as of 2021, it is typically between $7 to $10 per kilogram. It is recommended to check with a local scrap yard or metal dealer for the most up-to-date pricing.


How fast does seaweed grow?

Kelp can grow up to 2 ft. per day. Kelp can grow to be up to 110 ft. tall.


What is the average weight of a male Indian lion?

It is about 181 kg but it depends on how much it eats or gets fed a day, some can go up to 300 kg.


How many calories does an elephant eat each day?

An elephant can consume up to 300-400 pounds (136-181 kg) of food per day, depending on its size and age. This can amount to around 30,000-50,000 calories daily.


Is the cost of 5 kg at 9p for 1 kg?

To determine the total cost of 5 kg at 9p per 1 kg, you would multiply the cost per kg by the total weight. In this case, 9p per 1 kg is equivalent to £0.09 per kg. Therefore, the cost of 5 kg at this rate would be £0.09 x 5 = £0.45.


How far is it to travel in a day?

It depends what speed your traveling at. In a car it is possible to travel about 250 mpd(miles per day). walking it is possible to travel up to 100 mpd(miles per day). running it is possible to travel up to 110 mpd(miles per day). bike riding it is possible to travel up to 225 mpd(miles per day).


How much does a manatee eat?

Manatees are herbivores and eat over 60 different plant species such as mangrove leaves, turtle grass, and types of algae, using their divided upper lip. An adult manatee will commonly eat up to 9% of its body weight (approx 50 kg) per day. Manatees have been known to eat small amounts of fish from nets.


What pills are there to help lighten periods?

The most effective way to reduce flow would be to use Tranexamic Acid, this can be obtained from your doctor or some pharmacies. Tranexamic Acid is taken three times per day for the first three days of your period and can reduce your flow by up to 50%.