about $98 to $110 ago
17-20 dollars
paprika
There are various prices. One at Woolworth was about $2.60 but at Coles it was $3.00.
Well it depends on which logs you plan to use. It is quite easy to work out but I'll do it for you coz I'm nice lol. :) :pWILLOW LOGS:Xp until 99 Firemaking = 13mil (13,000,000)Cost Per Log = 10 gpXp Per Log = 90 xpAmount of Logs Required = Max 150kTotal Cost = Max $1.5milMAPLE LOGS:Xp until 99 Firemaking = 13mil (13,000,000)Cost Per Log = 36 gpXp Per Log = 135 xpAmount of Logs Required = Max 100kTotal Cost = Max $3.6milYEW LOGS:Xp until 99 Firemaking = 13mil (13,000,000)Cost Per Log = 500 gpXp Per Log = 202Amount of Logs Required = Max 65kTotal Cost = Max $32.5milMAGIC LOGS:Xp until 99 Firemaking = 13mil (13,000,000)Cost Per Log = 1.3kXp Per Log = 303 xpAmount of Logs Required = Max 43kTotal Cost = Max $56milRecommended: Maple LogsReason: MUCH cheaper than Yew Logs and Magic Logs. Although they are over double the price of Willow Logs, they are much quicker xp. In total they don't cost too much. And hey, your getting a 99 skill! :) :p
30 Gold Fish
a long time ago
You can get a log of chew ( 5 cans ) for 15 dollars
Log homes cost more than regular homes before of maintenance.
value depends on overall condition
it came out a log time ago where were you
It's a value of x dollars, where X is equal to the negative log of a number that has the domain (9000, infinity).
the Lincoln log