60703m2
unit price means is when you want to find out how much an invendular thing cost ex.. 15 socks cost 5.50$ and you want to find out how much each cost you need to divid 15 by 15 and 15 and by 5.50$ and you get 2.27
1 rose costs 18 ÷ 15 = 1.20
it is 60 cents.
The item will cost 170.00
Depending on all the variables, - type of van, efficiency of engine, weight of passengers and cargo , - how you drive etc, it would cost about $300 - 400 at current north American gas prices.
70 dollars.
it cost about 15
15$
15$
15 cents 15 cents
It can cost as little as $15 a bottle.
The original thermometer cost $15.
15 cents
15
$.15
it costs about $15