Want this question answered?
Be notified when an answer is posted
60703m2
unit price means is when you want to find out how much an invendular thing cost ex.. 15 socks cost 5.50$ and you want to find out how much each cost you need to divid 15 by 15 and 15 and by 5.50$ and you get 2.27
1 rose costs 18 ÷ 15 = 1.20
The item will cost 170.00
it is 60 cents.
Depending on all the variables, - type of van, efficiency of engine, weight of passengers and cargo , - how you drive etc, it would cost about $300 - 400 at current north American gas prices.
70 dollars.
it cost about 15
15$
15$
15 cents 15 cents
A UK mini-bus sits either 12 or 15 passengers, depending on the model.
It can cost as little as $15 a bottle.
The original thermometer cost $15.
15
it costs about $15
About 15$ :)