about 30-35p
tin cost about $50.07 per pound
The answer depends on where in the world you are buying them.
Titanium can cost up to 69$ per pound
65$ per pound
They normally cost about $10 for a box. Although it would maybe cost 50 cents for one orange. I hope my answer helped you people out there in the world.
$5.2639 per pound
It can cost up to $56 per pound depending on the rolloid
£321.33 ($522.24) per pound at today's prices
18.00s per pound
silver price per pound
$2 per lb
$1.01