your mom for an hour
Per ounce, the 8 oz can costs 12 cents. The 12 oz can costs 10 cents. The 12 oz can is a better deal.
1-1/2 dozen = 18. There are six 3s in 18. Each 3 costs 10 cents,so the lot costs 6 x 10 = 60 cents.
A annual subscription to Colorado Home magazine costs twenty-two dollars and ninety five cents for the USA. For Canadian and Mexican subscribers it costs forty-six dollars and ninety five cents.
What are numbers? You are probably buying your house number.
A pair of oranges costs 90 cents and a pair of apples costs 70 cents. A pair with one of each costs 80 cents.
12 oz cans of six pack pepsi bottles costs 88 cents in 1976.
Depending where you are, but it usually costs 35 to 50 cents. it depends on where you are, but it usually costs 35 to 50 cents.
sixty-six cents
If four cans of coffee costs $2.40, one can costs 1/4 of $2.40 or 60 cents. 1/4 of 60 cents is 15 cents.
640 cents.
600 cents :D
A notarized copy of a page costs..... 50% of the time costs fifty cents(50 cents).