The answer might be $64.
Chat with our AI personalities
The answer will depend on what the 4 are, and also what the cost is for.
how much will 4 1 2 kg.of sweets cost at 18 cents per
between 4 and 6$ per stick.
Depends on where you buy them, but I'd say about 4 dollars.
How much is ( (6 + 4)(6 + 4)) - (25 x 2)?