The answer will depend on what the 4 are, and also what the cost is for.
Chat with our AI personalities
If 2 pounds of rice cost 5, 1 pound will cost 2.50 or 2 1/2.
The cost of 2 dozen oranges in 2009 varied between different vendors. On average, the cost was between $7 and $8.
They would cost 98/3.5 = 28 units of currency.
£2.40
The answer might be $64.