* 238.96
Chat with our AI personalities
12 x 12 = 144 square feet The cost would be 1.95 x 144 or 280.80 280 dollars? 280 Euros? You didn't specify any monetary units.
18 dollars off of 144 = $126$144 - $18 = $126
18 cans @ $8 per can = 18*8 dollars = 144 dollars
If you think about it, you will realise that the answer will depend on the tax rate and that is not the same from one place to another.
144/9 = 16