If one pound cost five, one kilo would cost 11, as a kilo is just about 2 1/5 pounds.
They would cost 98/3.5 = 28 units of currency.
It would cost (2.4) times (the cost of one gallon petrol). Also, add cost of tolls, food, etc.
$1.50 * 20/8 = $3.75
one year? it'll cost you your life
.77
The cost per egg would be 8 cents/$0.08
They are around 3-5 dollars per egg
If eggs sell for 1.08 per dozen, then 12 eggs cost 1.08. 1.08 divided by 12 is $0.09, the cost of one egg.
Two dozen eggs would cost $13.20.
One would cost 2.40/16 = 0.15
How much cholestoral in one egg?
1.10
it would cost about 850 dollars and if you want an airsoft one that looks exactly like a real one it would cost about 50 dollars.
It would cost 700 dollars for one person
It would cost about $12 to send an Xbox One to Norway from the USA.
500.00