It depends on which country you are posting from and where the destination is.
Chat with our AI personalities
how much does a 6 pounds of apples cost
Each book costs 15 90/6=15
$19.50
576 pence
Apples/Cost = 12/6 = 2 So 3 pounds of apples would cost 3/2 = 1.5 units.