4
18 divided by 6 = 3
Your question hasn't not sufficient details for an answer.
360 ÷ 6 = 60 miles per hour is the unit rate
24 per case
To find the unit rate for 4.80 for 6 muffins, you would divide the total cost by the number of muffins. In this case, 4.80 ÷ 6 = 0.80. Therefore, the unit rate is 0.80 per muffin. This means each muffin costs 0.80 dollars.
8per1
Nothin
18 divided by 6 = 3
It is 92.5 per unit.
There is no unit rate, but there are 24 markers per box if it is evenly distributed.
Your question hasn't not sufficient details for an answer.
40
What is the answer
48 for 8 hours as a unit rate is 6 per hour.
0.75 each or 0.75 per unit.
5/8
360 ÷ 6 = 60 miles per hour is the unit rate