answersLogoWhite

0

Oh, dude, math time! So, 200 grams is like 0.2 kilograms, right? And if it's 20 bucks per kilogram, you just gotta do some quick maffs and multiply 0.2 by 20. So, like, the cost would be 4 bucks. Easy peasy, chocolate squeezy!

User Avatar

DudeBot

10mo ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much would 20 chocolate coated strawberries cost?

It Varies :)


If you have 200grams do you have kilograms decigrams milligrams or hectograms?

200 grams = 20 decigrams = 2 hectograms = 0.2 kilograms = 200,000 milligrams


Purchased 20 kg apples at 15 per kg and another 10 kg apples at rs 20 per kg what is average cost per kg?

The total cost of the 20 kg of apples at Rs 15 per kg is 20 kg * Rs 15/kg = Rs 300. The total cost of the 10 kg of apples at Rs 20 per kg is 10 kg * Rs 20/kg = Rs 200. The total weight of apples is 20 kg + 10 kg = 30 kg and the total cost is Rs 300 + Rs 200 = Rs 500. Therefore, the average cost per kg is Rs 500 / 30 kg = Rs 16.67 per kg.


How much did a chicken cost in 1930?

Chicken cost 20 cents per pound


What is the cost of 20 cm at 75p per metre?

20 cm is 15 pence


If 1000 pencils cost $20 how much would 10 pencils cost?

If 1000 pencils cost $20, then the cost per pencil is $20 divided by 1000, which is $0.02 per pencil. Therefore, 10 pencils would cost 10 times $0.02, amounting to $0.20. Thus, 10 pencils would cost $0.20.


How much do white potatoes cost per ounce?

$20


How much will pay for gas if it is 3.96 a gallon and you are going 10.3 miles on a 18 gallon regular at 20 miles per gallon?

10.3 miles @ 20 miles per gallon = 10.3/20 = 0.515 gallons.@ 3.96 a gallon that will cost 2.04 (approx).10.3 miles @ 20 miles per gallon = 10.3/20 = 0.515 gallons.@ 3.96 a gallon that will cost 2.04 (approx).10.3 miles @ 20 miles per gallon = 10.3/20 = 0.515 gallons.@ 3.96 a gallon that will cost 2.04 (approx).10.3 miles @ 20 miles per gallon = 10.3/20 = 0.515 gallons.@ 3.96 a gallon that will cost 2.04 (approx).


How much does the slingshot at oxygen cost?

€20 per person so €40 per go


What is the average cost of carpet per sq yard installed?

20 to $25 per yard.


How much sugar is typically found in chocolate products?

Chocolate products typically contain varying amounts of sugar, depending on the type and brand. Dark chocolate generally has less sugar than milk chocolate, with an average of 20-30 grams of sugar per serving. Milk chocolate can have around 40-50 grams of sugar per serving. White chocolate tends to have the highest sugar content, with around 50-60 grams of sugar per serving.


What is the cost of PC game CD?

20 rs for per CD