25 cents. Something that you cant use to buy barely anything nowadays....
I would save it until I had enough money saved up to actually buy something.
0.94 = 94/100 and 0.90 = 90/100 so to get from 90/100 it is needed to add 4/100 to it therefore making 0.94 bigger or like 94 cents is $0.94 and is bigger than 90 cents or $0.90 for example
At the rate of 3 apples for 10 cents, each apple costs approximately 3.33 cents. With 60 cents, you can buy 60 / 3.33, which equals about 18 apples. Therefore, you can buy 18 apples for 60 cents at that rate.
If two lemons cost 15 cents, then each lemon costs 7.5 cents. For 60 cents, you can buy 60 / 7.5 = 8 lemons. Therefore, you can buy 8 lemons for 60 cents.
The cost for a one-ounce letter is 94 cents. You can buy a 94 cent stamp at the PO. Otherwise, any combination of stamps that add up to 94 cents or more will do the job.
It is 47 cents.
You could buy something worth 8.91 cents in 2009
If something is on sale as three for one dollar, you can usually buy one of the items for 33 cents. Toys in gumball machines are sometimes priced at 25 cents.
You can not make 94 cents without a penny.
25 cents. Something that you cant use to buy barely anything nowadays....
I would save it until I had enough money saved up to actually buy something.
94 cents. Going up to 98 cents on May 11.
Oh, dude, let me break it down for you. If something costs 15 cents and you only have 5 bucks, you could technically buy 33 of those bad boys. But like, who needs 33 of anything that costs 15 cents? Maybe just get a couple and treat yourself to a fancy coffee or something.
5 cows, 1 pig, and 94 chickens
94 cents
Is worth 25 cents or less.