The cost is: 3*2.55 = 7.65
gain 25%
stock out cost?
To calculate it you multiply your cost by 0.94 If the cost is $100, then the price is $94
money is decimals, 5 items cost 2.40. what is the cost of one item?
The cost of purchasing 10 items for the price of 2 is the same as buying 5 sets of 2 items, which would be the cost of 10 items.
Cost of a gallon of gas in 1999
1 dollar
In 1999 it would've cost about 75 cents
Following are the prime cost items: 1 - Direct material 2 - Direct labor
In Cuba, goto Inventory, and from there you can check out the cost of what ever items you want to. There are vehicles, armor, and weapons. each sections has number of items.
how much did a pack of diapers cost in 1999
$18,500.
The cost for the first ounce of postage for most of 1999 was 33 cents. The rate was established 10 January, 1999.
23 for the price of milk in 1999
How much will it cost me to replace the heater core in my 1999 Mercury
The cost of Maruti Zen 1999 model is about $70000 if it is in a good condition.