$3.00 and 15.5C
Chat with our AI personalities
It is 2.15
40p per kilo is cheaper, here is why, spend 40p on a kilo, 1 kilo = 2.2 pounds, so 40p would get you 2.2 pounds, that works out at just under 20p per pound.
$200 to $300 per month
$1.25 per US gallon equates to about 33 cents per liter.
$2.66