answersLogoWhite

0

What else can I help you with?

Related Questions

How much does a blizzard cost?

bla bla y mas bla hehehehehehehe


How much does it cost to hire a piper?

i don't kno that's y i ask you..


How much does a pipers cost to hire?

i don't kno that's y i ask you..


How much will Pokemon X and Pokemon Y cost in Canada?

Pokemon X and Y are sold at MSRP of $39.99 (CAD)


How much does the Ford Focus st cost?

20 dollars off eb@y lol


How much will your 40 in a 35 ticket cost in Michigan?

y u askin me i never went to michigan!


How much did a pair of clothes cost in September of 1998?

Depends what clothes, where purchased and of what quality grade they are one would assume. Ps, btw a pair of clothes (X) would cost (Y)twice as much (x2) as one lot of clothes surely! Y=X/2


How many dollars will x pens cost if 5 such pens cost y dollars?

As 5 pens cost Y Dollars', 1 pen' price is Y/5. Then, X pens will cost: XY/5$


Total cost of goods sold per unit consists of?

how much it will cost to produce and send out the product. It is usually more expensive to do this by unit than as a whole.


How much does speed zone cost?

D-i-y-m i n o o c u k t h


What is the for y if 3 items cost 45p each?

Y= £1.35 or 135p


If a pencil and ruler cost 1.50. The ruler cost 1.00 more than the pencil. How much does the pencil cost?

Let's denote the cost of the pencil as x and the cost of the ruler as y. We know that x + y = 1.50 and y = x + 1.00. Substituting the second equation into the first, we get x + x + 1.00 = 1.50. Simplifying, we find 2x + 1.00 = 1.50, which means 2x = 0.50, and x = 0.25. Therefore, the pencil costs $0.25.