0
Anonymous
0.65
so 6.50 = 10
6.50 - 0.65 = 5.85
Wiki User
Chat with our AI personalities
$5.85/9 rolls= 65 cents per roll============
60.5
That's known as the unit rate.
It is 92.5 per unit.
15 dollars/hour is the unit rate